Założenie spółki VOITAS Innovations

Mit fünfmonatiger Vorarbeit, vielen internen Stunden und Abstimmungsrunden haben wir am 30.03.2020 die Projektskizze ENGINEER auf den Weg gebracht. ENGINEER ist ein Akronym und steht für "Effiziente Energieversorgung und intelligente Energieverteilung für zukünftige Bordnetzsysteme mit multiplenSpannungslagen ohne 12V Bleibatterie".
Oct 21, 2021

Projektskizze für "Neue Fahrzeug- und Systemtechnologien" eingereicht

Firma VOITAS Innovations GmbH została założona w październiku 2021 r., a jej głównym celem jest tworzenie i dystybucja przyszłych produktów zgodnie z naszą zasadą przewodnią. W ramach VOITAS Innovations nie skupiamy się wyłącznie na e-mobilności, ale jesteśmy również otwarci na rozwój wszelkich innowacyjnych produktów inżynieryjnych, które służą przyszłości naszego zdigitalizowanego świata.
Dlaczego innowacje? Z definicji innowacja to tworzenie czegoś nowego, co wnosi wartość dodaną do istniejącego stanu rzeczy i odkrywa nowe sposoby działania - jest to również mantra, dzięki której wciąż się rozwijamy. Ta idea przyświecała nam także podczas pracy nad ekscytującym projektem, o którym poinformujemy już wkrótce - śledźcie uważnie nasze nadchodzące aktualizacje!