Pozytywnie rozpatrzone dofinansowanie do badań i rozwoju

Mit fünfmonatiger Vorarbeit, vielen internen Stunden und Abstimmungsrunden haben wir am 30.03.2020 die Projektskizze ENGINEER auf den Weg gebracht. ENGINEER ist ein Akronym und steht für "Effiziente Energieversorgung und intelligente Energieverteilung für zukünftige Bordnetzsysteme mit multiplenSpannungslagen ohne 12V Bleibatterie".
Sep 16, 2022

Projektskizze für "Neue Fahrzeug- und Systemtechnologien" eingereicht

W 2022 roku z pomyślnym skutkiem złożyliśmy wniosek o dotację na badania i rozwój finansowaną przez niemieckie Ministerstwo Finansów. Do czerwca wniosek badawczy dotyczący Wallboxa został zatwierdzony. W tym miesiącu uzyskaliśmy oficjalne potwierdzenie finansowania od Urzędu Skarbowego. Niemiecka ustawa o dotacji na badania wspiera rozwój w sektorze prywatnym, szczególnie małych i średnich przedsiębiorstw.
Tytuł naszego projektu badawczego brzmi następująco: "Rozwój systemu ładowania wspieranego przez sztuczną inteligencję, w tym narzędzia do zarządzania wiązką przewodów dla bezpiecznej, wygodnej i kontrolowanej przez aplikację obsługi e-pojazdów w sektorze publicznym i prywatnym". Jesteśmy podekscytowani możliwością dalszego rozwoju i nauki, a także stale dążymy do wdrożenia odkrytych rozwiązań w naszych obecnych i przyszłych projektach!