Długoterminowy projekt dla Porsche

Mit fünfmonatiger Vorarbeit, vielen internen Stunden und Abstimmungsrunden haben wir am 30.03.2020 die Projektskizze ENGINEER auf den Weg gebracht. ENGINEER ist ein Akronym und steht für "Effiziente Energieversorgung und intelligente Energieverteilung für zukünftige Bordnetzsysteme mit multiplenSpannungslagen ohne 12V Bleibatterie".
Oct 12, 2020

Projektskizze für "Neue Fahrzeug- und Systemtechnologien" eingereicht

Dzięki naszej doskonałej pozycji rynkowej jako specjalisty w zakresie systemów okablowania, udało się nam zostać jednym z współpracowników Porsche na następne pięć lat. Sześć miesięcy po udanym założeniu oddziału VOITAS Engineering w Niemczech udało nam się uzyskać zamówienie od jednego z najbardziej renomowanych producentów samochodów sportowych na świecie.
Zlecenie to zdecydowanie umacnia nasz startup i kładzie podwaliny pod jego przyszły rozwój. Nasze wieloletnie doświadczenie w połączeniu z naszymi zasobami ludzkimi w obydwóch krajach działalności okazało się idealnym połączeniem, które ostatecznie przekonało zarówno specjalistów, jak i dział zakupów klienta.